• Laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego

• Dnia 23 lutego 2024r. w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny o Nagrodę Dyrektora Szkoły.Był adresowany do uczniów szkół podstawowych. Patronat nad konkursem objęli :Starosta Lubliniecki , Rektor Politechniki Częstochowskiej oraz Prezes Zarządu Dyrektor Generalny „Lentex” S.A.Uczeń naszej Szkoły Fabian Urzęniczok zajął I miejsce, zdobywając 42 na 42 możliwe do zdobycia punkty! Miejsce IV w konkursie zajął Seweryn Słotosz , a brał w nim udział także Gabriel Zok. Wielkie gratulacje dla wszystkich Uczestników!

• BAL KARNAWAŁOWY 2024

• W naszej szkole w dniu  13.02.2024r. odbyły się zabawy karnawałowe przedszkolaków, klas I-III i IV-VIII.
            Najmłodsi uczestnicy zaprezentowali się w pięknych strojach.
            Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek.