• Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

• Wyniki konkusy recytatorskiego szkolnego.

1 MIEJSCE:

Michał Bula, uczeń kl. I

Błażej Olszewski, uczeń klasy III

2. MIEJSCE:

Szymon Skop, uczeń kl. II

3. MIEJSCE:

Maja Sojka, uczennica kl. III

Lena Świenty, uczennica kl. II

Brali udział:

Nel Wolny, Bartosz Brzozowski, Szymon Kot, Amelia Garus,
            Piotr Daniek, Aleksandra Urzęniczok, Martyna Kot, Natalia Brzozowska

• Klasowy Konkurs Recytatorski klas I-III

• Dzieci z klas I-III uczestniczyły w klasowych eliminacjach do szkolnego konkursu recytatorskiego.

Konkurs klasowy

1. Michał Bula

2. Bartłomiej Brzozowski

3. Amelia Garus, Szymon Kot

1. Lena Świenty, Szymon Skop

2. Piotr Daniek

3. Nel Wolny

1. Błażej Olszewski

2. Anna Klyta

3. Maja Sojka

Wyróżnienia: Martyna Kot, Aleksandra Urzęniczok, Natalia Brzozowska

• SZKOLNY KONKURS AUSTRALIA TOUR czyli wycieczka po Australii

• Zapraszam chętnych uczniów z klas I - VIII Szkoły Podstawowej w Kamienicy do udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych z Języka Angielskiego pt. AUSTRALIA TOUR czyli wycieczka po Australii. To już trzecia edycja tego konkursu w naszej szkole. Tym razem motywem przewodnim będzie Australia i najciekawsze miejsca tego gorącego i tak bardzo odległego od Polski kontynentu. Zadaniem uczestnika będzie samodzielne wykonanie plakatu z napisami w języku angielskim o ciekawostkach związanych z położeniem, kulturą i symbolami tego egzotycznego dla nas kraju oraz dostarczenie go w terminie do 31.03.2023 r. do szkoły do pani Julii Czerwik (organizatora konkursu). Więcej szczegółów można znaleźć w załączniku z regulaminem konkursu.

• Bal Karnawałowy klas I, II, III !

• Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci  z klas 1,2,3 we czwartek, 9 lutego podczas balu karnawałowego. Uczniowie prezentowali swoje bajeczne stroje na „ściance”. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i satysfakcji naszym wychowankom, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci zmęczone ale z żalem opuszczały balową salę.