• Wycieczka do Stacji Grawitacji i kina w Częstochowie

• 7 kwietnia 2022 roku uczniowie klas IV - VIII wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Stacji Grawitacji i kina Cinema City w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Niezapomnianych wrażeń dostarczył uczniom szczególnie pobyt w Stacji Grawitacji, gdzie uczniowie pod opieką trenerów stacji mogli korzytać z dostępnych tam atrakcji takich jak: Park Trampolin, Tor Ninja, Ścianka Wspinaczkowa, Park Linowy, Happy Climb. Następnie uczniowie przejechali autokarem do Galeri Jurajskiej. Po wizycie w MacDonald's, w kinie Cinema City obejrzeli film przygodowy pt. Uncharted.

• SZKOLNY DZIEŃ MATEMATYKI

• W dniu 1.04.2022r. odbył się w naszej szkole "Dziń matematyki". Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w ogólnoszkolnym konkursie. Mieli do wykonania 4 zadania. W pierwszym z nich musieli wykazać się wiedzą historyczną. Zadanie polegało na odnalezieniu w rozwinięciu liczby PI jak najwięcej dat historycznych. Drugie zadanie dotyczyło języka polskiego, tutaj uczniowie wypisywali słowa, które zawierały w sobie litery - Pi. W trzeciej i czwartej konkurencji mogli wykazać się swojąpomysłowością i kreatywnością. Należało bowiem wykonać plakat techniką origami pt. "Matematyka to kosmos" oraz przedstawić osobę Pitagorasa. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy I i IV. Gratulujemy!