• Dzień bez plecaka

• 18 marca w naszej szkole odbył się "Dzień bez plecaka". Uczniowie klas 4-8 mieli w alternatywny sposób zastapić plecak. Na szkolnym korytarzu pojawiały się miedzy innymi walizki, koszyki, wózki a nawet taczka.

• OGŁOSZENIE !!!

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 30 marca 2022r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

• Zabawa karnawałowa dla klas I-III

• We wtorek, 1 marca w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Tańce były urozmaicane ciekawymi konkursami. W czasie przerwy dzieci miały przygotowany poczęstunek w formie pysznej pizzy. Czas zabawy jednak szybko minął i zadowoleni oraz pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.