• Lista galerii

Sadzenie jodły

Poznajemy znaki drogowe

Robimy kompoty

Jesień to czas kiedy robimy przetwory z owoców i warzyw przygotowując zapasy na zimę. Dzień 8 listopada przebiegał pod hasłem „Na wszelkie kłopoty najzdrowsze są kompoty”. W tym dniu dzieci dowiedziały się jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw, a zwłaszcza tych z domowych zapasów.  Samodzielnie wykonały kompot jabłkowy  i zabrały go do domu.

31 październik był wyjątkowym dniem dla wszystkich przedszkolaków.
          Dzieci uczestniczyły w uroczystym „Pasowaniu na przedszkolaka”, gdzie prezentowały przygotowane piosenki, wierszyki oraz układy taneczne do utworów muzycznych.
          Z wielką dumą i przejęciem powtórzyły słowa przyrzeczenia, a pani dyrektor Małgorzata Urbanik dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka zaczarowaną żabką.
          W uroczystości wzięli udział także zaproszeni rodzice. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej pięknej imprezy.

W miłej i przyjemnej atmosferze szybko upłynął wspólnie spędzony czas.